Multinet Portal - Multitravel

Hakkımızda

Merhaba,

MultiTravel, kurumsal firmaların önemli bir sorunu olan "Seyahat Yönetimi" konusunda hayatınızı kolaylaştırmak amacı ile kuruldu. 

MultiTravel ile kurumsal müşterilerimizin çalışanlarına ve misafirlerine uçak, otel, araç kiralama hizmetlerinde uygun ücretler sunmanın yanı sıra, satın alma süreçlerini takip edebilme, şirket seyahat politikalarını sistemsel kontrol edebilme, maliyet kontrolü sağlama, müşteri yönetim sistemi ile birlikte, muhasebe ve ödeme işlemlerinde kolaylık sağlamaktadır.

Gelin üye şirketlerimizden biri olun, ayrıcalıklı seyahat yönetim sistemimizden ve avantajlı fiyatlardan faydalanın! Yüksek Teknoloji, Kaliteli Hizmet, Kaliteli Ürün.

Birçok kurumsal firma seyahat yönetimini kalabalık bir ekip ile yapmaya çalışmasına rağmen önemli zorluklar ve sorunlar yaşamakta. Bunun en önemli sebebinin teknolojinin kurumsal sistemler ile entegre çalışmaması olduğunu düşünüyoruz.

Bizler bu sorunu çözmek için MultiTravel’i kurduk.

MultiTravel sadece bir seyahat portali değil, aynı zamanda Türkiye’ nin lider yeni nesil finansal teknoloji ve hizmet şirketi; Multinet Up’ın bir ürünü.

Müşterilerimizin de aynen bizim gibi sadece kendi sektörlerinde faaliyet gösteren kurumlar olmadığını, onların da aynı zamanda birer teknoloji şirketi olduklarını biliyoruz. İçinde bulunduğumuz dönemde her kurum aynı zamanda bir teknoloji şirketi.

Bu düşünce ile seyahat yönetimi konusunda sizlere en ileri teknoloji ile geliştirilmiş, en kaliteli ürünü en iyi hizmet eşliğinde sizlere sunmayı amaçlıyoruz.

Amacımız seyahat yönetimi konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı kendi sistemleriniz ile entegre bir şekilde giderebilmek ve bunu yaparken pazardaki uygun ücret, avantaj ve kampanyalardan faydalanılmasını sağlamak. Bunun için varız.

Yaklaşımımız

Günümüzde hizmet alımında aracılar yerine hizmetlere en kısa yoldan erişilecek kanallar tercih edilmekte. Artık her işimizi karşımızdaki birine derdimizi anlatmak zorunda kalmadan kendimiz görerek online yapmak istiyoruz. Amacımız herhangi bir aracıya gereksinim duymadan tüm kurum çalışanlarınızın seyahat ihtiyaçlarını karşılamak. Organizasyonunuzun her kademesindeki bu ihtiyaçları yönetmek için kalabalık bir ekip bulundurmak veya maliyetlerinizi artıran bir aracı ile çalışmanız gerekmiyor.

Siz politikalarınızı belirleyin, politikalarınız dahilinde herkes kendi seyahatlerini planlasın. Her şey gözünüzün önünde ve kontrolünüzde olacak, hem çalışanlar, hem de yöneticiler rahat edecek. Yaklaşımımız bu.Arka Planda neler oluyor?

Seyahat politikalarınız doğrultusunda, dilediğiniz seyahat taleplerinizi sistem üzerinden sorgulayarak, satın alıp, takip edebilirsiniz.

Dilerseniz kayıtlı şirket kartı ile veya kişisel kartınız ile ya da doğrudan hesabınız aracılığı ile 3D Secure sistemiyle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Cep telefonunuzla Android ve iOS'da  mobil olarak da satın alabilir, işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

MultiTravel üzerinden satın alınan uçak biletleri ile ilgili rezervasyon, biletleme, iptal ve değişiklik işlemleri Akdeniz Petur Seyahat Acentası ve Tic. A.Ş ( IATA Kodu : 8822861 ) tarafından yapılmaktadır.

Web sitemiz üzerinden yapılan işlemleri gerçekleştiren Akdeniz Petur A.Ş, 1679 belge numarası ile TURSAB’a kayıtlı A Grubu Seyahat Acentesidir. 1618 sayılı Seyahat Acentaları ve Seyahat Acentaları Birliği Kanunu’na tabi olarak hizmet sunmaktadır.  MultiTravel TURSAB A-8517 no'lu Multinet Turizm Markasıdır.