Multinet Portal - Multitravel

Basın Odası


Multinet Up tüm seyahat işlemlerinizi dijitalleştiriyor!

       

Multinet Up, akıllı seyahat yönetim platformu MultiTravel ile kurumsal müşterilerine tüm seyahat hizmetlerini tek çatı altında gerçekleştirme imkanı sunuyor.

 

 Sektörde ilkleri gerçekleştiren Multinet Up, 2007 yılında BiletBank markası adı altında Online Seyahat Acentesi olarak kurulan Akdeniz Pe-tur Turizm ile iş birliği yaparak MultiTravel Kurumsal Seyahat Yönetim Sistemi’ni hayata geçirdi. Multinet Up, kurumsal müşterilerinin tüm seyahat işlemlerini MultiTravel Kurumsal Seyahat Yönetim Sistemi ile dijital platform üzerinden gerçekleştirirken, seyahat giderleri kontrolünü kolaylaştırmış oluyor.

Akıllı seyahat platformu MultiTravel, kurum çalışanları için onay yapısı ve kural motoru ile limitler ve kurallar belirlenebilmesine imkan tanıyan yenilikçi bir kurumsal seyahat platformu olarak öne çıkıyor. Şirket seyahat prosedürlerinin platformda tanımlı olması sayesinde kurum çalışanı, ne kadar zaman önce, hangi fiyat limitinde bilet satın alabileceğini biliyor. Böylece kurumsal müşteriler seyahat maliyetlerini kontrol edebiliyor ve uygun fiyatlarla seyahat ihtiyaçlarını karşılayabilecek duruma geliyorlar.

Kurum çalışanlarının 7/24 online hizmet alabilecekleri tek kurumsal biletleme platformu olan MultiTravel, çalışanlara avantajlı fiyatlarla yurt içi ve yurt dışı uçak bileti seçeneklerini sunuyor.  

Yurt içi konaklama hizmetine sahip platform, Haziran ayında 300binin üzerinde yurt içi ve yurt dışı otel portföyü ile en geniş otel ağına sahip dijital konaklama platformu haline gelecek.  Ayrıca uygun fiyatlı araç kiralama ve havalimanı otel transferi ağını da suduğu hizmetlere dahil edecek.

Online acenteciliğin en eski ve en tecrübeli ismi olan BiletBank ile hizmet kalitesini sürekli artırmaya dayalı müşteri odaklı anlayışı ile Multinet Up ‘ın iş birliği sonucunda ortaya çıkan MultiTravel Kurumsal Seyahat Yönetim Sistemi, müşterilerini Türkiye ve uluslararası seyahat pazarında son teknoloji yeniliklerle buluşturacak.

Şubat 2019